PIELĘGNACJA TWARZY

Peelingi chemiczne

Są to preparaty dzięki którym możemy wywoływać kontrolowane złuszczanie naskórka. dobieramy kwas działając na przebarwienia, rozstępy, blizny, zmarszczki, czy rozszerzone pory -Odpowiednio do skóry i potrzeb. Zabiegi te są bezpieczne i nie wywierają niekorzystnego wpływu na organizm.

Intensywność produktu zależy od stężenia procentowego, stopnia pH roztworu.

Zabiegi te wymagają także pielęgnacji domowej. Podstawą jest nawilżanie oraz stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Po zabiegu nie należy się opalać ok 14 dni, przy zastosowaniu wyższych stężeń kwasów, powodujących późniejsze złuszczanie nie należy zdrapywać naskórka ale nawilżać kremami. Do 24 godzin po zabiegu najlepiej nie nakładać makijażu.

Zabieg PRX-T33

Zabieg do biorewitalizacji można go stosować bez użycia igieł lub wspierająco z mezoterapią mikroigłową dla osiągnięcia lepszych efektów w walce z bliznami. Dzięki kwasowi kojowemu i H2O2 ma właściwości rozjaśniające. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji, można go stosować o każdej porze roku.

Wskazania do zabiegu:

 • Przywrócenie napięcia skóry;
 • ujędrnienie skóry dekoltu;
 • Zmniejszenie rozstępów;
 • Leczenie hiperpigmentacji skóry;

PQ AGE evolution

peeling ujędrniająco liftujący. Nazywany także zabiegiem bankietowym, bo dzięki bogatemu składowi efekty są zauważalnie niemal od razu po zabiegu. Nie powoduje uszkodzeń naskórka,mogą go stosować osoby nawet z wrażliwą skórą.  Zabieg całoroczny.  Polecany dla osób oczekujących szybkich , nieinwazyjnych technik silnej biorewitalizacji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Skład na bazie TCA 34% kwasu kojowego, nadtlenku mocznika i koenzymu Q10, teraz został wzbogacony o kwas migdałowy i komplex glyne który hamuje skurcz mięśni.

Efekty zabiegu :     
 • spłycenie zmarszczek;
 • poprawa napięcia;
 • rozjaśnienie skóry;
 • zmniejszenie widoczności porów;
 • zmniejszenie ilości zaskórników;
 • wygładzenie skóry;
 • działa antywirusowo i antybakteryjnie co jest bardzo pomocne np. czy walce z trądzikiem;
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu;

Zabieg BB GLOW zabieg wyrównujący koloryt skóry

Kraje Azji są pionierami w wielu dziedzinach – także w branży kosmetycznej. Czerpią wiedzę z tradycji. Na piękną skórę składa się wiele czynników m. in. Geny, zdrowy styl życia czy dieta, ale odpowiednią pielęgnacją też można wiele zdziałać. Bogaty skład a do tego jeszcze duża dawka nawilżenia dzięki kwasowi hialuronowemu oraz substancjami nadającymi kolor ( ujednolicając koloryt) sprawiają, że skóra staje się po świetnie nawilżona i poddana rewitalizacji. Polecany jest szczególnie osobom z matową i poszarzałą cerą, problemami przebarwień pozapalnych i hormonalnych, skłonnościami do zaczerwienień i fotostarzeniem a także z nierównym kolorytem. Jest to zabieg niemalże dla każdego łączy efekt mezoterapii i daje efekt bardzo lekkiego krycia i ujednolicenia skóry. Zabieg jest w pełni bezinwazyjny i nie ma szczególnych przeciwwskazań. Można go wykonywać przez cały rok, mogą korzystać z niego kobiety w ciąży i w czasie laktacji.

Galeria efektów zabiegów

Zobacz najnowsze realizacje

Najnowsze realizacje na moich kanałach w social media

Menu
Napisz do mnie