Makijaż permanentny

W dobie dzisiejszego życia, mając coraz mniej czasu, jednocześnie chcąc zawsze wyglądać idealnie, naprzeciw wyszedł nam zabieg makijażu permanentnego. Kiedy zaczął się pojawiać na rynku jego charakter był mocny, ordynarny często przerysowany. Dziś dążymy do tego by efekt permanent make-up był jak no make-up, tylko wydobywał nasze naturalne piękno, delikatnie je podkreślając, nie przerysowując.

Podczas konsultacji mamy czas na rozwianie wszystkich wątpliwości. Przedyskutowanie obaw, bo wiadomo, że i tak bywa. Dopasowanie odpowiedniego kształtu i koloru. Tak by zabieg ten był w pełni przemyślany i po jego wykonaniu mogły Panie się cieszyć osiągniętym efektem. Podczas wykonywania zabiegu wprowadzamy pigment w warstwy naskórka. Długość utrzymywania pigmentu zależy od kilku czynników m. in. rodzaj skóry, złuszczanie naskórka, wiek, i wynosi on od 2 do 5 lat. Tak, by nie pigmentować raz na całe życie tylko po pewnym czasie jeśli zachodzi taka potrzeba mieć możliwość zmian co do koloru czy kształtu. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy wyrównać drobne asymetrie brwi czy ust.
To idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet, podczas biegania, basenu czy wakacji. Dla kobiet , które nie lubią tracić codziennie czasu na malowanie a mimo to ciągle dobrze wyglądać. Bo przecież przyjemniej delektować się ulubioną, świeżo zaparzoną kawą niż irytować się podczas makijażu po raz kolejny idealnie wyrysowując brwi.
Czy to nie kuszące?

Jakie informacje mogą Ci się przydać przed zabiegiem mikropigmentacji?

Przed zabiegiem pigmentacji brwi lub oczu nie należy wykonywać henny na tym obszarze. jeśli przychodzisz na makijaż trwały kresek na powiekach a korzystasz również z zabiegu przedłużania rzęs, ściągnij je na kilka dni wcześniej, by unikać uszkodzenia naturalnych rzęs podczas zabiegu. tuż przed zabiegiem jest także niezbędne ściągnięcie soczewek, zabierz ze sobą pojemnik do ich przechowywania w tym czasie.

w przypadku pigmentacji brwi pamiętaj, że na następny dzień wprowadzony pigment staje się ciemniejszy, bądź spokojna, to naturalna sytuacja, po całkowitym złuszczeniu (ok 5-7 dni) wszystko wróci do normy a kolor zrobi się jaśniejszy ok 40%. jeżeli stosujesz odżywki do brwi lub rzęs zakończ ich stosowanie na miesiąc przed zabiegiem.

w przypadku pigmentacji ust musisz wiedzieć, że to bardzo wrażliwy obszar a w czasie zabiegu dochodzi do naruszenia warstw naskórka. zatem  jeśli masz skłonności do aktywnej opryszczki zaopatrz się wcześniej w preparaty wspomagające i przyspieszające jej gojenie.( hascovir – w aptece do nabycia bez recepty lub na receptę wydawany Heviran -nie zapomnij by  podczas wizyty u lekarza skonsultować z nim i ustalić odpowiednia dawkę stosowania leku). opuchlizna jest naturalną sytuacja, która szybko ustępuje  a jej intensywność jest indywidualna. zwróć także uwagę na nawilżenie skóry. możesz wykonać sobie w domu delikatny peeling oraz użyć produktów nawilżających by skóra przed zabiegiem była odżywiona i nawilżona co pomaga w czasie wprowadzania pigmentu.

Staraj się także by ok doby przed zabiegiem nie spożywać leków rozrzedzających krew np. tj aspiryna

Pamiętaj, że jeśli pojawi się u Ciebie aktywna opryszczka a jesteś w niedługim czasie umówiona na zabieg makijażu permanentnego (niezależnie od obszaru pigmentacji brwi, usta, oczy) zadzwoń i skonsultuj się, czy Twoja wizyta nie wymaga zmiany terminu.

Makijaż permanentny brwi

To dzięki niemu możemy zdecydować jak mają wyglądać nasze brwi codziennie. Pozwól, że pomogę Ci dobrać odpowiednią metodę dopasowując ją do Twoich oczekiwań efektu końcowego. Uwierz mi jest teraz wiele dostępnych metod, a także możemy je łączyć ze sobą. Masz ładny kształt z którego jesteś zadowolona i chciałabyś tylko je delikatnie przyciemnić? może brakuje Ci kilku włosków a zależy na bardzo delikatnym, naturalnym wyglądzie brwi? Spotkajmy się a postaram się doradzić najbardziej dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

Makijaż permanentny ust

To świetna propozycja dla kobiet, które lubią mieć ciągle pomalowane usta. Idealnie podkreślone. Ale nie tylko! Są przecież też kobiety, które mają bardzo jasną czerwień wargową, delikatną urodę i takie, które lubią mieć delikatnie pomalowane usta, subtelnie podkreślone. No tak, przecież nie ma możliwości żeby błyszczyk utrzymywał się cały czas na ustach, zwłaszcza podczas dnia kiedy kalendarz wypełniony jest po brzegi zadaniami! Wtedy z pomocą przychodzi zabieg permanentnego makijażu! Gama kolorystyczna jest ogromna od jasnych nude po ciemniejsze czerwienie czy róże. Wszystko by dopasować idealnie do naszej urody, temperamentu czy wieku. Pamiętaj, że zabieg ten obejmuje tylko okolice czerwieni wargowej, nie korygujemy nim asymetrii. Od tego są zabiegi modelowania ust, które możemy wykonać przed lub po makijażu permanentnym, zachowując odpowiedni odstęp czasowy.

Makijaż permanentny oczu

Wszystkie potrzebujemy być zadbane i czuć się komfortowo. Lubimy kiedy nasze spojrzenie jest pełne i wyraziste, a nie każda z nas może z natury cieszyć się ciemniejszą oprawą oczu. Wiele z nas codziennie odmierza miejsca dokąd ma sięgać ta upragniona perfekcyjna linia wyrysowywana eyelinerem. Nie zapominając o osobach, które z rożnych przyczyn, w większości niezależnych od nich utraciły włoski na oczach. dzięki temu zabiegowi można zapomnieć o malowaniu jednocześnie utrzymując na oku makijaż, niezależnie od pory dnia lub nocy, na basenie czy w saunie.
Czy to nie genialne rozwiązanie?

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

– zapalenie wirusowe np. żółtaczka, zapalenia wątroby, HIV, AIDS
– ciąża, karmienie piersią;
– przyjmowanie silnych leków sterydowych;
– alergie na znieczulenia np. lidocaine
– trądzik ropowiczy, infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza;
– świeże blizny;
– zaawansowana, nieustabilizowana cukrzyca lub/ i tarczyca;
– łuszczyca;
– aktywna opryszczka;
– mocna, świeża opalenizna;
– henna dzień przed zabiegiem;
– skóra z tendencja do blizn i koloidów;
– przyjmowanie silnych leków sterydowych;
– choroby wewnętrzne;
– hemofilia;
– choroby gałki ocznej, zapalenie spojówki, zabiegi operacyjne oczu, stwardnienia siatkówki oka ( przy wykonywaniu kresek na powiekach)

Galeria efektów zabiegów

Zobacz najnowsze realizacje

Najnowsze realizacje na moich kanałach w social media

Menu
Napisz do mnie